youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kırmızı Oda dizisi hangi diziden kitaptan uyarlama? Orjinali

Kırmızı Oda dizisi hangi diziden kitaptan uyarlama? Orjinali

  23 Eylül 2020

  2.033 Okunma

Abone Ol 

Kırmızı Oda Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı?

TV8 ekranlarında Cuma akşamları reyting rekorları kıran Kırmızı Oda dizisinin hangi diziden veya hangi kitaptan uyarlandığı orjinali merak ediliyor. OGM Pictures tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan’ın yer aldığı dizi her Cuma TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Konusu ile izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizi reytinglerde de zirvede yer almaya devam ediyor.

Sosyal medyanın da aynı gece en çok konuşulan dizisi olan Kırmızı Oda, ünlü isimlerden Evrim Alasya, Salih Bademci ve Hande Doğandemir gibi isimleri de konuk olarak diziye dahil etmişti.

Kırmızı Oda Dizisi Hangi Diziden Kitaptan Uyarlandı ve Alıntı

Sevilerek izlenen dizi kitaptan uyarlama yapılmıştır. Orjinali Madalyonun içi! Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayelerinden uyarlanmıştır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.