youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kırmızı Kamyon dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

Kırmızı Kamyon dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

  23 Mart 2021

  2.462 Okunma

Abone Ol 

Kırmızı Kamyon dizisi uyarlama mı? Orjinali

Çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kırmızı Kamyon dizisinin hangi diziden uyarlama olduğu ve orjinali yabancı dizinini hangisi olduğu merak ediliyor. İşte 1.bölüm fragmanı yayınlanan dizi hakkındaki yeni gelişmeler:

Oyuncu kadrosunda Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Gerçek Sağlar Alnıaçık, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır ve Feriha Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Kamyon’un tanıtım fragmanları yayınlanmaya devam ediyor.

Kırmızı Kamyon Uyarlama mı? Orjinali
Dizi Netflix platformunda Fransız Le Bazaar De La Charite dizisi uyarlaması olarak ülkemizde yayında olacak. Orjinali Fransız Le Bazaar De La Charite dizisidir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.