youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kırık Hayatlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kırık Hayatlar Dizisi Nerede Çekiliyor?

  17 Ağustos 2021

  580 Okunma

Abone Ol 

Kanal D ekranlarında yeni başlayan günlük dizi Kırık Hayatlar ilk bölümü ile Pazartesi ekrana gelmişti. Daha ilk bölümden büyük ilgi gören dizinin nerede çekildiği merak ediliyor. Oyuncu kadrosunda Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın rol aldığı ve diğer oyuncuları Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk gibi isimler yer almaktadır. Dizinin çekimleri İzmir’de yapılmaktadır. İzmir’in hangi ilçesinde olduğu ise henüz açıklanmadı. Dizinin uyarlaması ise Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı eserinden yapılmıştır.

Kanal D ekranlarında yeni başlayan günlük dizi Kırık Hayatlar ilk bölümü ile Pazartesi ekrana gelmişti. Daha ilk bölümden büyük ilgi gören dizinin nerede çekildiği merak ediliyor.

Oyuncu kadrosunda Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın rol aldığı ve diğer oyuncuları Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk gibi isimler yer almaktadır.

Dizinin çekimleri İzmir’de yapılmaktadır. İzmir’in hangi ilçesinde olduğu ise henüz açıklanmadı. Dizinin uyarlaması ise Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı eserinden yapılmıştır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.