Kefaret dizisi hangi diziden ve kitaptan uyarlama? Orjinali

Kefaret dizisi hangi diziden ve kitaptan uyarlama? Orjinali

  20 Kasım 2020

  1.070 Okunma

Abone Ol 

Kefaret dizisi hangi kitaptan uyarlama?

Fox TV ekranlarında Pazar akşamları yayında olacak olan Kefaret dizisinin hangi diziye veya kitaptan uyarlama yaptığı merak ediliyor. Orjinali ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

25 Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli ve Efe Deprem gibi isimlerin yer aldığı Kefaret dizisi sezonun iddialı yapımlarından birisi olarak gösteriliyor.

Kefaret Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlandı? Orjinali
Son zamanlarda Türk televizyonlarda diziler kitaplar ve yabancı dizilerden uyarlanmaya devam ediyor. Kefaret dizisi de Zülfü Livaneli’nin ‘Konstantiniyye Oteli’ eserinden uyarlanmıştır. Her şeyini kaybeden Zeynep isimli karakterin hayatı konu alınmaktadır.

Kefaret dizisi her Pazar saat 20.00’de Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.