youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kardeşlerim dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

Kardeşlerim dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

  8 Nisan 2021

  3.048 Okunma

Abone Ol 

Kardeşlerim dizisi uyarlama mı?

ATV ekranlarında her Cumartesi yayında olan Kardeşlerim dizisinin hangi diziden uyarlandığı ve orjinali merak ediliyor. Sezona damga vuran yapımlardan birisi olan ve reytinglerde de iyi sonuçlar alan dizi sosyal medyada da ilgi odağı haline geldi. Peki kardeşlerim dizisi uyarlama mı?

NGM yapım tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Yiğit Koçak ve Su Burcu Yazgı Coşkun gibi isimlerin yer aldığı dizi her hafta yeni bölümü ile ATV’de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Kardeşlerim Dizisi Hangi Diziden Uyarlandı?

Son yıllarda dizi sektöründe sürekli olarak yurtdışı projelerinden ülkemize uyarlama yapılıyor. Ancak Kardeşlerim dizisi NGM Yapım’ın kendi orjinal senaryosudur. Bu yüzden dizi herhangi bir yapımdan uyarlanmamıştır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.