youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Karantina dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Karantina dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  30 Mart 2020

  795 Okunma

Abone Ol 

Karantina dizisi oyuncu kadrosu belli oldu

TRT 1 ekranlarında çok yakında farklı bir dizi yayında olacak! Kod adı Karantina olan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu belli oldu. Yeni dizi, dünyanın ilk ev yapımı dizisi olarak kayıtlara girmektedir.

KONUSU

Mint Yapım tarafından hazırlanan dizinin çok farklı olacağı düşünülüyor. TRT 1‘de yayınlanan Seksenler dizisine koronavirüs sebebiyle ara verilmesi ile birlikte dizinin yerine Birol Güven’den çok değişik bir dizi yayında olacak. Ülkemizde yaşanan vaka sayılarının artması üzerine sürekli olarak evde kal çağrısı yapılıyor. Buna dikkat çekmek adına hazırlanan dizi beğenilecek gibi görünüyor.

KARANTİNA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

 1. Rasim Öztekin,
 2. Özlem Türkad,
 3. Şoray Uzun,
 4. Ayşe Tolga,
 5. Yasemin Çonka,
 6. Berat Yenilmez,
 7. Begüm Öner,
 8. Ceyhun Fersoy,
 9. Nihan Yapıcı,
 10. Necmi Yapıcı,
 11. Faruk Sofuoğlu,
 12. Hacı Ali Konuk,
 13. Selvet Su Baş,
 14. Erdem Baş,
 15. Hakan Bulut,
 16. Deniz Oral,
 17. Eray Yasin Işık,
 18. Aslı Pektaş,
 19. Baran Karaoğlan,
 20. Zeki Yılmaz,
 21. Deniz Gök,
 22. Caner Karaüç
 23. Bektaş Erdoğan

NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Henüz yayınlanacağı tarih açıklanmadı ancak çekimlerin devam ettiği öğrenildi. Bu sezonun en ilginç yapımlarından birisini izleyecekmişiz gibi görünüyor.

KARANTİNA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR HANGİ EVDE

Dizinin İstanbul’da hangi semte ve evde çekildiği henüz açıklanmadı. İlerleyen günlerde detayları paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.