youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekiliyor?

Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekiliyor?

  23 Ağustos 2021

  167 Okunma

Abone Ol 

Kanunsuz Topraklar dizisi çok yakında Fox TV'de

Çok yakında Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Kanunsuz Topraklar dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı merak edilirken dizinin oyuncu kadrosu da açıklandı. Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı da yayınlanan dizi sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Gold Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili gibi isimlerin yer aldığı dizinin ilk tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

Kanunsuz Topraklar dizisi nerede çekiliyor
Dizinin çekimleri Zonguldak’ta gerçekleştirilmektedir. Konusu bu şehir ile ilgili olduğundan ve madencilik olduğundan dolayı aynı şehirde zorlu çekim aşamaları bulunmaktadır.

Kanunsuz Topraklar Dizisi Uyarlama mı? Orjinali
Dizi Gold Film’in kendi orjinal senaryosu ve yaşanmış olaylardan esinlenilmiştir. İnternette dizinin İnce Memed uyarlaması olduğu yazıyor ancak kesin bir durum olmadığını belirtmek isteriz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.