youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Kafalar Pakistan Olayı Ne?

Kafalar Pakistan Olayı Ne?

  14 Mayıs 2022

  482 Okunma

Abone Ol 

Kafalar'ın Pakistan konusu büyük eleştiri alırken konu hakkında videolu açıklama geldi.

Youtube’un sevilen kanallarından birisi olan Kafalar, son günlerde yayınladıkları fotoğraflar yüzünden sosyal medyada linç edildiler. Peki yaşanılan bu Pakistan olayı ne ve neden gündem oldular gelin isterseniz konu hakkında neler yaşandı birlikte bakalım!

Bildiğimiz üzere Kafalar isimli kanalları ile birbirinden farklı içerikler üreten Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt geçenlerde Pakistan’a gitmiş ve oradan bir fotoğraf paylaşmıştı. Ülkemizde son zamanlarda mülteci konusunun gündemde olmasından dolayı böyle bir paylaşım sonrasında takipçilerden tepki gecikmedi. ‘Pakistan Güzellemesi’ tepkisi yapılması ile birlikte Kafalar’dan açıklama gecikmedi. Bu olaylar üzerine ekip hemen bir açıklama videosu ile takipçilerine açıklama yaptı.

Türkiye’deki mültecilerden dolayı siyasiler ve sosyal medyanın uzun süredir üzerinde konuştuğu bir konu olmasından dolayı ve Kafalar’ın ise Pakistan’dan paylaşım yapmaları tepkilere neden olmuş oldu. Aslında tepki çekmesinin en büyük nedenlerinden birisi olan ekipteki kişilerin hükümetten bazı kişilerle videolarının bulunması olarak gösteriliyor. Ve yer alan iddialara göre para karşılığında buraya gittikleri konusu da gündemdeydi.

Milyonlarca takipçisi olan Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt bunun kumpas olduğunu savundu. Son yayınladıkları videonun da kapağı yine ‘Kumpas’ şeklinde oldu.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.