youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

İyi Aile Babası dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

İyi Aile Babası dizisi hangi diziden uyarlama? Orjinali

  4 Aralık 2020

  5.692 Okunma

Abone Ol 

İyi Aile Babası Uyarlama mı?

Süreç Film tarafından hazırlanan ve Kanal D ekranlarında her Perşembe yayınlanacak olan İyi Aile Babası dizisinin hangi diziden uyarlama olduğu ve orjinali merak ediliyor.

Süreç Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar’ın yer aldığı dizi ilk bölümü ile 3 Aralık akşamı yayınlandı. Dizinin ilk bölümü reytinglerde iyi bir sonuç alamasa da ilerleyen bölümlerde nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

İyi Aile Babası Uyarlama mı? Orjinali

Dizi herhangi bir diziden uyarlama değildir. Süreç Film senaryo ekibi tarafından yazılmış olup, Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.