youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

İnternet neden yavaş çalışıyor 11 Nisan

İnternet neden yavaş çalışıyor 11 Nisan

  11 Nisan 2020

  1.267 Okunma

Abone Ol 

İnternet yavaş çalışıyor neden 11 Nisan 2020

Türkiye’de koronavirüs önlemleri sebebiyle 2 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edilirken bir çok vatandaş evde internette vakit geçirmektedir. 11 Nisan 2020 (bugün) bir çok kişi internet neden yavaşladı diye merak etmeye başladı. İşte detaylar…

Özellikle Türk Telekom kullanıcıları internetin yavaşladığından dolayı şikayetçi olduğu görülüyor. Yavaşlamanın sebebi milyonlarca kişinin evde kalması ve internet kullanımının artmasından kaynaklı bir yoğunluk yaşanıyor. Can sıkıntısını internette film-dizi izleyerek veya oyun oynayarak geçiren insanların aynı anda yüklenmesinden kaynaklı bir yavaşlama söz konusudur. Herhangi bir kesinti yaşanmasa da bu yoğunluk dolayısıyla internet yavaş çalışmaktadır.

Türk Telekom harici diğer hatlarda henüz yavaşlama olup olmadığı bilinmiyor.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      selim çiftçi 12 Nisan 2020 02:48:35

    sadece tt değil turkcel de yavaş

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.