youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

İnternet çalışmıyor hiç bir sayfa açılmıyor Türk Telekom 4 Ekim

İnternet çalışmıyor hiç bir sayfa açılmıyor Türk Telekom 4 Ekim

  4 Ekim 2021

  530 Okunma

Abone Ol 

4 Ekim 2021 Pazartesi günü akşam vakitlerinde Türk Telekom başta olmak üzere bir çok internet sağlayıcısı çalışmıyor. Ve hiç bir sayfa açılmıyor. Özellikle sabit internetten Wifi üzerinden bağlanmak isteyenler ulaşılamıyor hatasıyla karşılaşıyor. Diğer taraftan büyük uygulamalardan Whatsapp, Facebook ve Instagram’da yine aynı şekilde erişim problemi yaşanıyor. Bakan Dr. ÖMER FATİH SAYAN tarafından yapılan açıklamaya göre, sorunun global çapta olduğu ve ülkemizde de kısmen kullanıcıların etkilendiği belirtiliyor. Şuan herhangi bir internet sitesine girmeye çalışan kullanıcılar “sayfaya ulaşılamıyor” veya sunucu hatası sorunu ile karşı karşıya kalıyor.

4 Ekim 2021 Pazartesi günü akşam vakitlerinde Türk Telekom başta olmak üzere bir çok internet sağlayıcısı çalışmıyor. Ve hiç bir sayfa açılmıyor. Özellikle sabit internetten Wifi üzerinden bağlanmak isteyenler ulaşılamıyor hatasıyla karşılaşıyor.

Diğer taraftan büyük uygulamalardan Whatsapp, Facebook ve Instagram’da yine aynı şekilde erişim problemi yaşanıyor. Bakan Dr. ÖMER FATİH SAYAN tarafından yapılan açıklamaya göre, sorunun global çapta olduğu ve ülkemizde de kısmen kullanıcıların etkilendiği belirtiliyor.

Şuan herhangi bir internet sitesine girmeye çalışan kullanıcılar “sayfaya ulaşılamıyor” veya sunucu hatası sorunu ile karşı karşıya kalıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.