youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

İkimizin Yerine 496.bölüm fragmanı ve özeti

İkimizin Yerine 496.bölüm fragmanı ve özeti

  16 Ocak 2020

  987 Okunma

Abone Ol 

İkimizin Yerine 496.bölümünde neler olacağı ve fragmanı yayında...

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 16.10’da yayınlanmaya başlayan İkimizin Yerine dizisinin 16 Ocak Perşembe akşamı yayınlanacak olan 496.bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacağına dair detayları öğrenebilirsiniz.

İKİMİZİN YERİNE 496.BÖLÜM NELER OLACAK ÖZETİ
Dizimizin bugün yayınlanacak olan bölümünde Puşkar tüm ailesini kaybediyor. Üzerlerinde olan tüm maddi şeyler Kamli üzerine kalacaktır. Akira ise boş durmayıp onun elinden bu malları almak için harekete geçer. Almak için Kamli’ye yalan söyleyecek ve inanıp inanmayacağı merak ediliyor.

*Puşkar, düşmanları tarafından büyük bir bozguna uğratılır ve ailesinin tamamını kaybetmek zorunda kalır. Bu kazadan sadece Kamli ile Nandini sağ olarak kurtarılır. Kamli ise çok üzüntülü durumda ve evine yeniden dönmek zorunda kalacaktır. Urmi ile yakınları ziyarette bulunmuşlardır. Nandini ile Urmi anlaşma noktasında çok uyumludur. Bu olayı gören annesi şaşkınlığını gizleyemez.

* Kamli üzerine kalan mal varlığı sebebiyle yakınları ona iyi davranmaya başlarken annesi daha farklı bir hal durumuna bürünmüştür. Akira burada istediği sonuca ulaşacak mı merakla bekleniyor.

496.BÖLÜM FRAGMANI

İkimizin Yerine 496.bölüm ile bu akşam Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.