youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Hizmetçiler dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

  30 Aralık 2019

  853 Okunma

Abone Ol 

Avrupa'da bir çok ülkede farklı versiyonları yayında olan Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu

Avrupa’da bir çok ülkede farklı versiyonları yayında olan Hizmetçiler dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan dizinin tüm detayları belli oldu.

Ocak ayının son haftası gibi izleyici karşısında yayında olacak olan dizinin yapımcılığını Fabrika Yapım üstleniyor.

Hizmetçiler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Ayşenil Şamlıoğlu (Nimet Atahanlı), Yiğit Kirazcı (Aras Atahanlı), Aleyna Solaker (Çiçek Tuna), Gamze Karaduman (Demet Atahanlı), Selen Domaç (Hacer Tuna), Cansu Fırıncı (Yaşar Tuna), Emrah Akkuş (Armağan), Nilay Erdönmez (Gülseren), Hazal Benli (Aslı) ve Neslihan Arslan (Neslihan)

Dizinin afişi yayınlanırken çok yakında izleyici karşısında olacak.

Dizinin cast çalışmalarının tamamlanması sonrasında çekimler başlayacak. İlk olarak fragman çekimleri yapılıp tanıtım yayınlanacak. 2020 yılının ilk iddialı yapımlarından birisi olacak.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.