youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez kimdir? gerçek adı ne

Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez kimdir? gerçek adı ne

  8 Şubat 2020

  900 Okunma

Abone Ol 

Hizmetçiler dizisi Ela Sönmez'i canlandıran kişi...

Kanal D ekranlarında çok yakında izleyici karşısında olacak olan Hizmetçiler dizisinin karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Dizide Ela Sönmez karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu merak ediliyordu. Deniz Baysal Yurtçu bu rolü oynayan kişidir. İşte oyuncu ve karakter hakkında detaylar:

HİZMETÇİLER ELA SÖNMEZ (Deniz Baysal Yurtçu) KİMDİR BİYOGRAFİSİ VİKİPEDİ
Öncelikle oyuncunun dizideki genel rolü hakkında sizlere bilgi verelim. Küçük ve sıradan olan bir hayatı olan bir kişidir. Ve bir gün çok varlıklı bir ailenin evinde hizmetçi olarak görev yapacağını hiç düşünmezdi. Seçim şansı olmayan Ela, yaşadığı olaylar çerçevesinde cevap bulmaya çalışıyor. Bilinmeyen şeylere doğru gitmeye çalışmaktadır.

DENİZ BAYSAL YURTÇU HAKKINDA
5 Nisan 1991 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gözlerini açmıştır. Karşıyaka’da ilk okul tecrübesini yaşamıştır. Karşıyaka Belediyesi tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Üniversiteye devam etmektedir.

Boyu:?
Kilo:?

Oynadığı ve Rol Aldığı Diziler
Derin Sular
Bitmeyen Şarkı
Babalar ve Evlatlar
Aşk, Ekmek, Hayaller
Beyaz Yalan
Fazilet Hanım ve Kızları

Çok yakında başlayacak Hizmetçiler dizisinde rol alacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.