youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hizmetçiler dizisi Cennet Konakları Villası nerede?

Hizmetçiler dizisi Cennet Konakları Villası nerede?

  17 Şubat 2020

  878 Okunma

Abone Ol 

Hizmetçiler dizisinin çekildiği Cennet Konakları villası nerede?

Bu sezonun bomba yapımları arasında bulunan ve çok yakında Kanal D ekranlarında izleyici karşısında olacak olan Hizmetçiler dizisinin nerede çekiliyor diye merak edenler ve dizide yer alan Cennet Konakları ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosunda Deniz Baysal Yurtçu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Seçkin Özdemir ve Yiğit Kirazcı isimlerinin yer aldığı dizinin geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı yayınlanmıştı.

HİZMETÇİLER DİZİSİNİN ÇEKİLDİĞİ CENNET KONAKLARI VİLLASI NEREDE?
Öncelikle şunu belirtelim dizi İstanbul’de çekilmektedir. Yabancı diziden esinlenerek ve uyarlanarak hazırlanan Hizmetçiler’in geçtiği villa, Cennet Konakları isimli bir yerde geçmektedir.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı villanın Zekeriyaköy veya Belgrad Ormanları bölgesinde olabileceği düşünülüyor. Ancak henüz net bir şey söyleyebilmemiz adına ilerleyen günlerde dizinin yayına girmesi gerekiyor. Tanıtım fragmanlarında tam olarak neresi olduğu ortaya çıkmıyor. Hizmetçiler dizisi merakla beklenilen 1.bölümü ile çok yakında başlıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.