youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Her Yerde Sen dizisi neden final yaptı bitti

Her Yerde Sen dizisi neden final yaptı bitti

  22 Kasım 2019

  721 Okunma

Abone Ol 

Her Yerde Sen dizisi neden final yaptı bitti

Fox TV ekranlarında uzun süredir yayında olan Her Yerde Sen final yaparak izleyicisine veda etti. Dizinin neden final yaptığını merak eden izleyiciler, bu konu hakkında araştırma yapmaya başladı.

Dizi reytinglerde gerilere düşmesi ve beklenen etkiyi gösterememesi sebebiyle final yapmaya karar verdi. Oyuncu kadrosunda Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu gibi isimlerin yer aldığı dizi reytingler yüzünden ekrana veda eden yapımlar arasına girmiş oldu.

Dizi final bölümüyle bu akşam Fox TV’de

DİZİNİN KONUSU

Yaz sezonunun başlaması ile yeni yaz dizileri de ekranlarda yerlerini almaya başlıyor. Yaz dizilerinin genelde romantik ve rengarenk olması bunların ekranlarda kısa sürede tutulmasını sağlamaktadır. Bu yaz dizilerinden biri olan” Her yerde sen” dikkat çeken oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile ekranlarda kısa sürede sevilen ve tutulan bir dizi haline gelmiştir. Bunun yanında izlemeyenler içinde dizinin konusu merak haline gelmiştir. Bizde bu yazımızda ekranların sevilen dizisi ” Her yerde sen ”adlı dizinin konusuna yer verdik aşağıda bulabilirsiniz.
Bazen hiç beklemediğimiz bir anda hayat olmadık şeyler çıkarır karşımıza. Tesadüf dediğimiz bu olaylar bazen hayatımızı tamamen değiştirir ve artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Bir yanlış anlama sonucu aynı evi satın alan Selin ve Demir’in başta intikam ile başlayan daha sonra aşka dönüşen çekişmeli renkli aynı zamanda duygu dolu hikayesini konu edinir. Selin hayatı boyunca çalışıp didindiği ve sonunda kendine ait olan bu evden çıkmaya niyeti yoktur. Aynı şekilde yurt dışından yeni dönen ve çocukluğunda kaldığı evi satın alan Demir’in de düzenini bozmaya niyeti yoktur. Sonunda birlikte yaşamaya karar verirler. Demirin Selin’in çalıştığı şirkete yönetici olarak yerleşmesi ile ipler kopar. Ofis çalışanları ve Selin ile birlikte Demir’i şirketten yollama planı yapmaya başlarlar. Bu çekişmenin zamanla aşka dönmesi eğlenceli bir serüven olacaktır.

  Etiket:
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.