youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Her Yerde Sen dizisi final kararı aldı

Her Yerde Sen dizisi final kararı aldı

  6 Kasım 2019

  720 Okunma

Abone Ol 

Fox TV ekranlarında yaz aylarında başlayan Her Yerde Sen dizisinin final kararı aldığı açıklandı. Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda sevilen isimlerden Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu isimlerinin yer aldığı dizinin final yapacağının açıklanmasından sonra ne zaman açıklanacağı merak ediliyordu. Dizinin 23 Kasım Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında son kez yayınlanarak izleyicisine veda edeceği belirtildi. Neden final yaptığına gelirsek; reytinglerde istenilen oranları yakalayamayan dizinin veda kararı aldığı öğrenildi.

Fox TV ekranlarında yaz aylarında başlayan Her Yerde Sen dizisinin final kararı aldığı açıklandı. Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda sevilen isimlerden Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı, Ali Gözüşirin, Aslıhan Malbora, Ali Barkın, Deniz Işın, Barış Yıldız, Cem Cücenoğlu, Binnur Şerbetçioğlu, Aziz Caner ve Ayşe Tunaboylu isimlerinin yer aldığı dizinin final yapacağının açıklanmasından sonra ne zaman açıklanacağı merak ediliyordu.

Dizinin 23 Kasım Cumartesi akşamı Fox TV ekranlarında son kez yayınlanarak izleyicisine veda edeceği belirtildi. Neden final yaptığına gelirsek; reytinglerde istenilen oranları yakalayamayan dizinin veda kararı aldığı öğrenildi.

  Etiket:
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.