youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hekimoğlu dizisi Vahap ne zaman gidecek?

Hekimoğlu dizisi Vahap ne zaman gidecek?

  7 Nisan 2020

  752 Okunma

Abone Ol 

Hekimoğlu dizisi Vahap'tan ne zaman kurtulacaklar?

Ekranların sevilerek izlenen yapımlarından birisi olan Hekimoğlu yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Hastaneye yeni gelen Vahap’ın gelmesi ile hastanede bir çok denge değişti. Toplantı ile Vahap’ın Ateş Hekimoğlu’nun kadrodan çıkarılması ve hastaneden ilişkisinin kesilmesi konusunda karar alınmasını istiyor.

Yapılan toplantı sonrasında Ateş’in gönderilmesini isteyenler arasında sadece Orhan Hoca yer almadı. Diğerlerinin hepsi gitmesini isterken Orhan’ın red oyu vermesi sonrasında Vahap tarafından odadan çıkarılması isteniyor.

İzleyiciler Vahap’ın ne zaman gideceğini merak ederken, henüz bunun belli olmadığını ve uzun süre burada olacak gibi görünmektedir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.