youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hayat Güzeldir, Zahide Yetiş’le ve Kendine İyi Bak neden yayınlanmıyor

Hayat Güzeldir, Zahide Yetiş’le ve Kendine İyi Bak neden yayınlanmıyor

  4 Nisan 2020

  421 Okunma

Abone Ol 

Hayat Güzeldir, Zahide Yetiş'le ve Kendine İyi Bak bir süre yayınlanmayacak!

Show TV ekranlarında gündüz kuşağında yayınlanan bir çok program neden yayınlanmıyor diye merak ediliyor. Özellikle Hayat Güzeldir, Zahide Yetiş’le ve Kendine İyi Bak isimli programlar neden yok ve yayınlanmıyor konusuna açıklık geldi. Yapımcı firma programlar hakkında sosyal medyadan açıklama yayınladı.

Hafta içi her gün yayınlanan programlar bir süre ekrandan uzak olacak.

Hayat Güzeldir, Zahide Yetiş’le ve Kendine İyi Bak neden yayınlanmadı? Saati mi değişti

Global Medya tarafından yapılan açıklamaya göre, programlarında ülkemizde yaşanılan Koronavirüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verildiği ve ne zaman yeniden yayında olacağı açıklanmadı. Bildiğimiz gibi daha önce dizilerin bir çoğu bu sebepten dolayı setlere ara verdiklerini duyurmuştu.

Ayrıca yapımcı şirketin bir diğer programı Kuaförüm Sensin’de aynı şekilde yayınlanmayacak programlar arasında yer alıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.