youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Hatay ve Ordu’da Corona virüsü var mı? geldi mi

Hatay ve Ordu’da Corona virüsü var mı? geldi mi

  26 Şubat 2020

  757 Okunma

Abone Ol 

Hatay ve Ordu'da Corona virüsü var mı?

Tüm dünyanın diken üstünde olduğu şu günlerde Corona virüsü yayılmaya devam ediliyor. Özellikle son günlerde İtalya ve İran’dan sonra ülkemize gelmemesi için önlem alınması gerektiği konusunda sürekli olarak sosyal medyada gündeme gelmeye devam ediliyor. Son olarak güncel bilgilere göre Ordu ve Hatay’da corona virüsü şüphesiyle bazı kişilerin tedavi altına alındığı belirtildi.

Henüz kimliği açıklanmasa da Muhammed isimli bir Bangladeş vatandaşı Hatay’da yüksek ateş sebebiyle hastaneye getirildi. Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde koronavirüs nedeniyle tedavi ve gözlem altında tutulduğu belirtildi. Kan örnekleri alındıktan sonra incelenmek üzere Ankara’ya gönderildi. İran ve Suriye’ye gittiğini belirten bu kişinin sonuçları bekleniyor.

Ordu’da ise Japonya’dan gelen ve yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvuran E.K. (25) isimli kişinin kan örneklerinin alınması sonrasında Ankara’ya gönderildiği ve sonuçların gelmesi bekleniyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.