youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gülümse Kaderine Hangi Diziden Uyarlama? Orjinali

Gülümse Kaderine Hangi Diziden Uyarlama? Orjinali

  12 Mayıs 2022

  163 Okunma

Abone Ol 

Fox TV ekranlarında Çarşamba akşamları yayınlanmaya başlayan ve ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan ve reytinglerde de başarılı sonuçlara imza atan Gülümse Kaderine dizisi hangi diziden uyarlama ve orjinali yabancı dizi var mı konusu belli oldu. Bu hafta 4.bölüm ile yayınlanacak olan diziden heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Gülümse Kaderine Hangi Diziden Uyarlama?

gülümse kaderine uyarlama mı

Avşar Film – Şükrü Avşar tarafından hazırlanan dizi Fox TV ekranlarında her Çarşamba izleyici ile buluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturmaktadır. Dizi her hangi bir yabancı diziden uyarlama değildir. Avşar Film Burcu Över’in özgün hikayesi ve senaryosudur. Günümüzde bir çok dizi Kore ve yabancı dizilerden ekranlara uyarlansa da, Gülümse Kaderine orjinal bir hikayedir.

Gülümse Kaderine Oyuncu Kadrosu

 1. Mine Tugay,
 2. Burak Sergen,
 3. Sude Zülal Güler,
 4. Bahar Şahin,
 5. Doğan Bayraktar,
 6. Yalçın Hafızoğlu,
 7. Erkan Meriç,
 8. Aslı Sümen,
 9. Ertuğrul Postoğlu,
 10. Ahu Sungur,
 11. Müge Su Şahin,
 12. Sevinç Kumaş,
 13. Nazan Diper,
 14. Aslı Samat,
 15. Ülkü Hilal Çiftçi,
 16. Bade Arazlı
 17. Duygu Arda

Gülümse Kaderine Yabancı Orjinali

gülümse kaderine orjinali

Yeni dizi yabancı herhangi bir diziden uyarlaması bulunmamakta olup orjinal bir yapımdır. Dizide yetimhanede büyümüş 2 genç kızın kaldıkları yerden ayrıldıktan sonra yaşadıkları konu alınmaktadır.  Hayatta yaşadıkları tüm tecrübelerle başlarına gelen olaylar Gülümse Kaderine dizisinde işlenmektedir.

Gülümse Kaderine Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor

Dizi her Çarşamba saat 20.00’de Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır.  Şimdiye kadar 3 bölümü yayında olan dizinin 18 Mayıs akşamı 4.bölümü yayında olacaktır.

Gülümse Kaderine Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekim mekanları oldukça merak konusu oldu. Dizinin çekimleri Bursa ve İstanbul’da yapılmaktadır. Özellikle yetimhane sahneleri adından söz ettiren dizide çekilen yetimhane Bursa’da bulunuyor. Bu sezonun iddialı yapımlarından birisi olmayı başaran dizinin bir sonraki çekim mekanlarının neresi olacağı şimdiden merak konusu oldu.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.