youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor çevriliyor?

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor çevriliyor?

  18 Ekim 2020

  4.376 Okunma

Abone Ol 

Gönül Dağı dizisi nerede çekildi?

TRT 1 ekranlarında 17 Ekim tarihinde izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni kazanan Gönül Dağı dizisinin nerede çekildiği ve set adreslerinin nerede olduğu merak ediliyor.

Köprü Film tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın yanı sıra Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık gibi isimlerin yer aldığı dizi İlgiyle izlenmeye devam ediyor. Anadolunun eşsiz güzelliklerini bize sunan dizi sosyal medyada da büyük beğeni aldı. Gönül Dağı dizisinin reytinglerde nasıl sonuç aldığını da öğrenebilirsiniz.

Gönül Dağı Dizisi Nerede Çekildi?

Dizinin çekimleri Eskişehir’de yapılmaktadır.  Herkesi etkileyen sahneleri ile büyük ilgi gören dizi her Cumartesi izleyici karşısında olmaya devam edecektir. Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekimleri devam ediyor.

Gönül Dağı reytingleri yarın sabah açıklanacaktır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.