Gönül Dağı dizisi hangi diziden kitaptan uyarlama? Orjinali

Gönül Dağı dizisi hangi diziden kitaptan uyarlama? Orjinali

  18 Ekim 2020

  1.205 Okunma

Abone Ol 

Gönül dağı dizisi hangi kitaptan uyarlandı

TRT ekranlarında ailenizle gönül rahatlığı ile izleyeceğini dizilerden birisi olan Gönül Dağı, ilk bölümü ile ekrana gelirken dizinin hangi diziden veya kitaptan uyarlandığı merak ediliyor. Ayrıca dizinin orjinali hakkında detaylar belli oldu.

Oyuncu kadrosunda  Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın yanı sıra Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık gibi isimlerin yer aldığı dizinin yapımcılığını Köprü Film üstleniyor. Dizi 1.bölümü ile herkesin ilgisini çekerken sosyal medyada da olumlu yorumlar aldı.

Gönül Dağı Hangi Diziden Kitaptan Uyarlandı

Her Cumartesi yayında olacak olan dizi Mustafa Çiftci’nin bozkır hikayelerinden ekrana uyarlanmıştır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısında olmaya devam edecektir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.