youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor?

  30 Mayıs 2020

  1.073 Okunma

Abone Ol 

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekiliyor hangi ilde ve semtte

Çok yakında ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin çekimlerinin nerede yapıldığı ve hangi il ve semte yapıldığı konusunda detayları öğrenebilirsiniz. Yaz aylarında izleyici karşısına çıkacak olan dizi, iki düşman kebapçı aileler arasında yaşanan olayları konu almaktadır.

Oyuncu kadrosunda Levent Ülgen, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin isimlerinin yer aldığı dizinin ilk tanıtım fragmanı büyük ilgi gördü.

GENÇLİĞİM EYVAH NEREDE ÇEKİLİYOR? SETİ NEREDE KURULDU

Merakla beklenilen yapımlardan olan dizinin çekimleri İstanbul’da özel olarak kurulan bir platoda gerçekleştirilmektedir. İki ailenin yaşadığı düşmanlıkta içerisinde yeşeren bir aşk hikayesi konu alınmaktadır.

Dizi için kurulan özel bir set olduğunu ve dizinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki setlerde yapıldığı öğrenilmiştir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.