youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gençliğim Evyah dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Gençliğim Evyah dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

  22 Nisan 2020

  1.166 Okunma

Abone Ol 

Gençliğim Evyah dizisi ATV

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen diziler yeniden ekrana dönmesi merakla beklenirken ATV’de yeni başlayacak olan diziden haber geldi. Gençliğim Eyvah isimli dizinin oyuncu kadrosu ve konusu belli oldu. Süreç Film tarafından hazırlanan dizi için oyuncu cast çalışmaları devam ediyor.

Dizinin senaryosunu Barış Başar ve Ünal Yeter yazarken yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz yapıyor olacak.

GENÇLİĞİM EYVAH OYUNCU KADROSU

Komedi türünde çekilecek Gençliğim Eyvah dizisi, ATV ekranlarından seyircisi ile buluşacak. İstanbul Beykoz Kundura Fabrikasında çekimleri yapılan dizi, komşu iki düşman kebapçıyı işliyor. Senaryosu Barış Başar, Ünal Yeter tarafından hazırlanmıştır. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Deniz Yılma otururken, yapım cı Süreç Filminin sahibi Ali Gündoğdu olarak açıklandı.

Gençliğim Eyvah Dizisi Konusu Nedir?

Gençliğim Eyvah dizisi konusu komşu iki düşman kebapçının ortak hikayesini temel alır. Urfalı Bozoğlu ve Adanalı Asmalı ailelerinin aşk, entrika, sırla dolu hikayelerine dizide yer veriliyor. Bu iki aile aynı zamanda rakip kebapçı dükkanları işletiyor. Diğer yandan aynı kıza aşık olan iki gencin başından geçen olaylar ve bu geçlerin kardeş çıkması konusuna dizi senaryosunda yer verilmiştir.

Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncuları Kimler?

Gençliğim eyvah dizisi oyuncuları şu şekilde sıralanır:

 • Cengiz Bozkurt: Türkiye’nin sevilen komedyenlerindendir. Jet Sosyetede oyuncu olarak yer alan Cengiz Bozkurt, 1965 Nevşehir doğumludur. ODTÜ Fiziği kazanan ve ardında Tiyatroya ilgi duyması ile bu bölümü bırakarak, tiyatro eğitimi alan oyuncu, Leyla Mecnun dizisinde hayat verdiği Erdal Bakkal rolü ile büyük beğeni toplamıştır.
 • Levent Ülgen: Çiçek Taksi Durağı dizisinde hayat verdiği Fırıldık Sinan karakteri ile tanınan oyuncu en son Kuzgun dizisinde rol almıştır. 2018 yılında Kocaman Ailem dizisinde başrol oynamıştır. Sevilen komedi oyuncusu, 1962 yılında Konya’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almış ve Kiralık Aşk dizisinde Necmi karakterini canlandırarak büyük beğeni toplamıştır.
 • Elif Doğan: 1995 İstanbul doğumlu oyuncu, Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde hayat verdiği Zeynep Karakteri ile izleyicilerin aklına kazınmıştır. İstanbul Üniversitesinde Müzikal Eğitim almaya devam eden oyuncu, Çukur dizisinde ise Hale karakterini canlandırmıştır.
 • Burak Tozkoparan: 1992, İstanbul doğumlu oyuncu, ilk kez Vodafone Liseler Arası müzik yarışmasına baterist olarak katılmıştır. Okan Üniversite Siname ve Televizyon bölüm eğitimi ardında, Paramparça dizisinde yer almıştır. 2016 yılında Hesapta Aşf filminde, 2017’de ise Kırgın Çiçekler dizisinde oynamıştır.
 • Ekin Mert Daymaz: 1990’da Hollanda’da doğmuştur. Best Model yarışmasında derece almıştır. Çilek Kokusu dizisinde hayat verdiği Volkan karakteri ile adından söz ettirmiştir. Hayta Sevince Güzel, Ağlama Anne, Kırlangıç Fırtınası, Payitaht Abdülhamit dizilerinde oynamıştır.
 • Kemal Uçar: Can Kırıkları dizisinde Zeko karakterine can vererek akıllarda kalan oyuncu, 1985 Adana doğumludur. Ezel dizisinde Yamak Ahmet karakterinde yer almıştır.
 • Bahar Süer: Gazi Üniversite işletme Bölümü mezunu oyuncu, Seksenler dizisnde Emel karakterini canlandırmıştır.

Gençliğim Eyvah Dizisi Karakterleri Kimler?

Gençliğim Eyvah dizisi karakterli şu şekilde sıralanır:

 • Arif Asmalı: Cengiz Bozkurt’un hayat verdiği, Kebapçılık yapan, Adanı kindar ve fırıldak bir adamdır. Eski ilişkisinde Zola isminde bir oğlu olduğunu çok sonra öğrenir. Zola’yı ailesinden saklamak için bir dizi oyuna girişir. Hiçbir zaman rakibi Zekeriya ile kavga etmekten geri kalmaz.
 • Zekeriya Bozoğlu: Urfalı dürüst ve duygusal bir kebap ustasıdır. Karakter Levent Ülgen tarafından canlandırılır. Nuriye ile mutlu bir evliliği ve 3 çoğu vardır. Yıllar sonra geçmiş bir ilişkisinden Çavi adlı bir oğlu olduğunu öğrenir ve oğlunu saklamak için türlü planlar yapar. Zekeriya ile Arif düşman olsalar da aynı olayı yaşamları nedeniyle iş birliği yapmak zorunda kalırlar.
 • Azra Bozoğlu: Kebapçı Zekeriya’nın kızıdır. Rakip ailenin oğluna aşık olan karakter, sevgilisini başka bir kadın ile yakalar. Ahmet’ten intikam almak için Zola’ya yaklaşır. Zola ile Ahmet’in kardeş olduğunu bilmemektedir.
 • Zola Asmalı: Ahlaklı ve yetenekli bir şef aşçıdır. Fırıldak arifin yıllar sonra ortaya çıkan oğludur. İtalya’da bir cinayete bulaştığı için İstanbul’a kaçar ve babasını bulur. Karakteri Burak Tozkoparan canlandırıyor.
 • Ahmet Asmalı: Ahmet Arif’in kendine benzeyen oğludur. Kısa yoldan zengin olma amacına sahiptir. Yakışıklı olduğunu düşünerek Azra’dan farklı kızlarla flört eder. Azra’nın onu terk etmesi ile yanlış yaptığını fark edip, peşine düşer.

Gençliğim Eyvah Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Gençliğim Eyvah dizisi yayın zamanı, 2020 yılı 15 Haziran Pazar günü olarak belirlendi. Dizi ETV ekranlarından 15 Haziranda izleyenler ile buluşacak. İki rakip ailenin hikayesini ve aile babalarının yıllar sonra ortaya çıkan çocuklarını ve komik olaya örgüsünü konu alan dizi, izleyiciler ile buluşuyor.

 

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.