youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gel Dese Aşk dizisi hangi gün yayınlanacak tekrarı

Gel Dese Aşk dizisi hangi gün yayınlanacak tekrarı

  25 Şubat 2020

  981 Okunma

Abone Ol 

Gel Dese Aşk dizisi yayın günü belli olurken tekrarı ne zaman?

Uzun süredir tanıtımları ATV’de dönmeye devam eden ve merakla beklenilen yapımlardan birisi olan Gel Dese Aşk dizisinin hangi gün yayınlanacağı belli oldu. Ayrıca dizinin tekrar bölümlerinin saati ve günü öğrenebilirsiniz.

Sinegraf tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda rkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Altan Gördüm, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak, Selim Gürata, Aslıhan Malbora ve Ayşe Defne Piriçci gibi isimlerin yer aldığı dizi Pazar akşamları izleyici karşısında olacak. 8 Mart 2020 Pazar saat 20.00’de ilk bölümü ile yayında olacak.

GEL DESE AŞK DİZİSİ TEKRARI NE ZAMAN
Dizinin ilk bölüm tekrarı 8 Mart Pazar yeni bölümden hemen sonra yayında olacak. Saat 22.00’den sonra dizinin tekrar bölümünü izleyebilirsiniz. Gel Dese Aşk dizisinin reytinglerde nasıl sonuç alacağı merak ediliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.