youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Gaziantep’te Korona virüs vakası arttı yalanı

Gaziantep’te Korona virüs vakası arttı yalanı

  28 Mart 2020

  467 Okunma

Abone Ol 

Gaziantep'te korona virüs vakası arttı yalanı

Bugün Whatsapp üzerinden dolaşan bir yalan haber üzerine sizleri bilgilendirmek için yazıyoruz. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya ait olduğu iddia edilin bir tweet ekran görüntüsü sosyal medyada sıkça dolaşmaya başladı. Özellikle Gaziantep’te yaşayan vatandaşların birbirine WhatsApp üzerinden gönderildiği görülüyor.

Mesajda ” Gaziantep’te vaka sayısı artıyor ve dikkat edin” gibi bir ekran görüntüsü alınmış ve Sağlık Bakanı’na ait olduğu belirtilen bu tweet ekran görüntüsünün yalan olduğu ortaya çıktı. Resmi Twitter hesabına baktığımıza Fahrettin Koca’nın böyle bir mesajı veya duyurusu olmadığı görülüyor.

Bu gibi mesajlara ve yalan haberlere itibar edilmemesini tavsiye ederiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.