Ferhat ile Şirin dizisi konusu ve tekrarı

Ferhat ile Şirin dizisi konusu ve tekrarı

  20 Kasım 2019

  136 Okunma

Ferhat ile Şirin dizisi konusu nedir? Tekrar bölümleri ne zaman ve hangi gün?

Fox TV ekranlarının merakla beklenilen dizilerinden birisi olan Ferhat ile Şirin’in tekrar bölümleri ve konusunun ne olduğu merak ediliyor. İşte dizi hakkında tüm detaylar:

Ferhat İle Şirin Konusu

Yeni sezon da henüz yayınlanmadan senaryosu ve oyuncu kadrosu ile ön plana çıkan Ferhat ile Şirin dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasıyla birlikte şimdiden çok konuşulmaya başlandı. Çekimlerine İstanbul da başlanan dizinin başrollerini ise Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar birlikte paylaşıyor.

Ferhat, Şirin ve Banu aşkın mucize felaketi içinde yaşayacakları bir girdaba doğru sürüklenirler. Onların imkansız aşkını konu alan bir dizidir. Ferhat ile Şirin büyülü ve masalsı olan aşklarının imkansızlığı Banu’nun Ferhat’a olan aşkı ile sağlanacak. Banu’nun araya girmesiyle birlikte Ferhat ile Şirin arasında ki aşkı da zamanla engelleyecektir.

Dizi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Güçlü oyuncu kadrosuyla birlikte oldukça bağlayıcı hikayesiyle kendisine bağlayan dizi Fox Tv’de ekranlara gelecek. Yapımcılığını ise 03 Medya ile Artİstanbul üstlendi. Senaryosunu ise Savaş Korkmaz’ın üstlendiği dizi de ilk kareler şimdiden paylaşılmaya başlandı. Sevinci, ihaneti ve tutkuyu bir arada anlatan bir dizidir. Oldukça hareketli ve heyecanlı olan dizi de her şeyi bir arada görmeniz de mümkün.

Oyuncu Kadrosu

Oyuncu kadrosu oldukça zengin olan dizide, Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar dışında, Işıl Yücesoy, Zeynep Özyağcılar, Yıldıray Şahinler gibi daha birçok oyuncu oynamaktadır. Güçlü isimlerle birlikte çekimi yapılan dizi 22 Kasım da izleyicilerle buluşacak. Dizinin çekimlerine aylar öncesinden başlanmış ve birçok hazırlıklar yapılmıştır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.