youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Fatma Şahin’in Yardım Kampanyası Açıklaması

Fatma Şahin’in Yardım Kampanyası Açıklaması

  25 Nisan 2020

  982 Okunma

Abone Ol 

Fatma Şahin'in yardım kampanyası açıklaması

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in bu akşam bir anda Twitter’da gündem olurken vatandaşlar neden gündeme geldiği ve açıklamasının ne olduğunu merak ediyor. Yardım kampanyası için yaptığı açıklama sonrasında adeta sosyal medyada gündem oldu. Belediye başkanlarının katıldığı bir televizyon programın söylediği sözler sonrasında bir anda en çok konuşulanlar listesine girdi.

AKP’li Gaziantep Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İstanbul, Ankara ve Adana Belediyelerinin yardım kampanyalarını FETÖ ve PKK’ya benzetmesine “Kabul edilemez, böyle bir ifadeyi doğru bulmuyorum.” dedi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.