youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Facebook,Twitter ve Instagram çöktü mü? Ne zaman açılacak

Facebook,Twitter ve Instagram çöktü mü? Ne zaman açılacak

  28 Şubat 2020

  461 Okunma

Abone Ol 

Facebook,Twitter ve Instagram çöktü mü? girilmiyor?

Dün geceden bu yana bir çok kullanıcı internetin yavaş olduğunu ve onun dışında sosyal medya hesaplarına girilmiyor diye araştırma yapmaya devam ediyor. Konu ile ilgili Türk Telekom ve Turkcell müşteri hizmetleri geceden bu yana sürekli aranıyor. GSM şirketlerinin müşteri hizmetleri servisinde ise bu konu ile ilgili duyuru yer alıyor. Facebook,Twitter, Youtube ve Instagram çöktü mü girilmiyor? işte detaylar

Dün gece İdlib’de askerlerimize yönelik rejim güçleri tarafından düzenlenen hain hava saldırısı sonrasında 33 kahraman askerimiz şehit oldu. Vatandaşlar ise bu gelişmeleri anlık olarak takip ettikleri Twitter, WhatsApp ve Instagram yönelmişti. Durum böyle olunca bu platformlarda bir yavaşlama durumu söz konusu oldu. Ancak ilerleyen dakikalarda bu platformlar üzerinde bilgi kirliliği yaşanmaya başladı. Bunun önlenmesi açısından Türkiye genelinde sosyal medyaya kısmi olarak erişim engeli getirildi.

FACEBOOK, TWİTTER, INSTAGRAM VE YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

Türk Telekom’dan açıklama:
Müşteri hizmetlerini arayan kullanıcılar “Facebook, Twitter ve Instagram sosyal medya platformlarına erişim sorunu yaşanmaktadır. Sık sık bağlantınızı kontrol ediniz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz.”

Turkcell’den açıklama
” Yaşanan problemin Türkiye genelinde yaşandığı ve sorunun araştırılmaya devam edildiği” aktarıldı.

NE ZAMAN AÇILACAK?
HENÜZ SOSYAL MEDYA’NIN NE ZAMAN KULLANIMA AÇILACAĞI İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLMEDİ. ANCAK BÜYÜK BİR İHTİMAL İLE BUGÜN AKŞAMA DOĞRU AÇILABİLECEĞİ BELİRTİLİYOR.

Ancak 28-29 Şubat tarihinde erişim problemi devam edebilir. Resmi açıklama bekleniyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.