youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Facebook “iznim yoktur yasal haklarımı kullanırım” doğru mu

Facebook “iznim yoktur yasal haklarımı kullanırım”  doğru mu

  11 Ocak 2021

  1.589 Okunma

Abone Ol 

facebook iznim yoktur 2021

Son günlerde sosyal medya platformu Facebook üzerinde milyonlarca kişi benzer veya aynı şeyler paylaşmaya başladı. “İznim yoktur yasal haklarımı kullanırım” cümlesiyle başlayan bu paylaşımda Facebook’un yeni kuralı olduğunu ve tüm bilgilerin izinsiz kullanacağı yönünde bilgiler yer alıyor.

İşte söz konusu o paylaşım: Facebook : iznim yoktur yasal haklarımı kullanırım 2021

Bu yapılan paylaşım gerçek anlamda söylenildiği gibi bir durum mu içeriyor henüz net bir açıklama yapılmıyor. İlerleyen günlerde detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Gördüğümüz 10 kişiden 7’si bu paylaşımı yapıyor. Ancak burada yer alan bilgileri zaten yıllardır olduğunu ve yeni gerçekleşen bir durum olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü Facebook’un sahibi geçtiğimiz yıllarda benzer bir durum için suçlanmış ve mahkemeye çıkmıştı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.