youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Exxen TV üye abone sayısı ne kadar?

Exxen TV üye abone sayısı ne kadar?

  2 Ocak 2021

  1.539 Okunma

Abone Ol 

Exxen Tv üye abone sayısı

Acun Ilıcalı’nın yeni platformu olan Exxen TV, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başlarken bazı teknik aksaklıklar çıksa da kısa sürede düzeltme yapılarak yayın hayatına kaldığı yerden devam etti. Exxen TV’nin ne kadar üyeye sahip olduğu ise merak edilmeye başlandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Exxen TV’nin  1 günde 700 bin aboneye ulaştığı belirtiliyor. Gain’in ise 3 günde 350 bin abone olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlerleyen günlerde Exxen hakkında abone sayısı açıklaması yapılacaktır. Platform üzerine bir çok proje yer almaktadır. Sihirli Anneş, Hükümsüz vb dizilerde yayınlanıyor. Ayrıca iddialar arasında Kurtlar Vadisi Kaos’un Exxen’de yayınlanacağı da belirtiliyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.