youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ertelenen Süper Lig tekrar ne zaman başlayacak?

Ertelenen Süper Lig tekrar ne zaman başlayacak?

  19 Mart 2020

  332 Okunma

Abone Ol 

Süper Lig tekrar ne zaman başlayacak

Uzun süredir tartışma konusu olan Süper Lig ile ilgili beklenen karar açıklandı. Koronavirüs sebebiyle maçların seyircisiz olarak oynanmaması kararlaştırılmış ancak bu kararı kulüpler beğenmemişti. Hafta sonundan bu yana sürekli olarak açıklama yapan başkanlardan sonra bugün bir toplantı daha gerçekleştirildi. Tüm branşların federasyon başkanlarının dahil olduğu toplantı sonrasında erteleme kararı çıktı. Peki Süper Lig tekrar ne zaman başlayacak?

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu liglerin bir süreliğine ertelendiği ve ikinci bir açıklamaya kadar başlamayacağını açıklarken takımlarda bu sayede nefes almış oldu.

SÜPER LİG TEKRAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Ligin yeniden yaz aylarından oynanması düşünülüyor ancak koronavirüs salgınının bir an önce önüne geçilip kontrol altına alınmasından sonra bu karar verilecek. Haziran ayında yeniden başlayabilir.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.