youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a dönecek mi

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a dönecek mi

  27 Şubat 2020

  629 Okunma

Abone Ol 

Ertuğrul Gazi- Engin Altan Düzyatan yeniden Kuruluş Osman dizisine dönecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisi ile izleyicilerin kalbinde taht kuran Engin Altan Düzyatan’ın şimdilerde ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisine dönüp dönmeyeceği merak ediliyor. Sosyal medya hesabını an be an takip eden izleyiciler oyuncunun bir an önce dönmesini adeta dört gözle bekliyor. Peki Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a geri gelecek mi? işte detaylar

TRT 1 ekranlarında 5 sezon yayınlandıktan sonra final yaprak devamı niteliğinde Kuruluş Osman’ın çekilmesi sonrasında Engin Altan Düzyatan’ın aktif rolü geri plana çekilmişti. Dizi sonrasında farklı bir yapımda yer alan ancak beklenen reytingi alamaması sonrasında final yaparak izleyicisine veda etmişti. Bildiğimiz üzere yeni dizide Ertuğrul Gazi’nin yolunu bekleyen bir çok izleyici olduğunu biliyoruz.

Düzyatan kendi sosyal medya hesabından tatilde çektiği fotoğraflarını paylaştıktan sonra hayranları fotoğraf altına tekrar diziye dönüp dönmeyeceğini merak etmeye başladı. Bir an önce diziye gelmesi istenen oyuncunun henüz dönüp dönmeyeceği bilinmiyor.

ERTUĞRUL GAZİ (ENGİN ALTAN DÜZYATAN) KURULUŞ OSMAN’A NE ZAMAN GELECEK GİRECEK Mİ?
Mehmet Bozdağ’ın hazırladığı Kuruluş Osman dizisine katılma konusunda henüz belirsizliğin sürdüğü ve ilerleyen günlerde gelişmelerin olacağı belirtiliyor. Yapımcının bu yaşananları gördüğünü ve bunun için senaryoyu değiştirebileceğini düşünüyoruz. Çünkü çok fazla istek olduğunu kendisi de bilmektedir. Gelişmeler oldukça sizleri haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.