youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Enes Batur’un Youtube’a video yüklemesi neden yasaklandı?

Enes Batur’un Youtube’a video yüklemesi neden yasaklandı?

  10 Mart 2020

  2.051 Okunma

Abone Ol 

Youtube üzerinden milyonlarca takipçiye sahip olan Enes Batur'un Youtube üzerine video yüklemesi yasaklandı

Youtube üzerinde milyonlarca takipçiye sahip olan Enes Batur’un video yüklemesine yasak geldi. Kendisine eski bir videosu nedeniyle açılan dava sonrasında video yükleme cezası verildi. Konu ile ilgili sosyal medya hesabından isyan eden Batur’un durumun düzeltilmesi için girişimleri devam ediyor.

Bildiğimiz üzere Türkiye’nin en fazla takipçiye sahip olan Youtube kanallarından biriside Enes Batur’a aittir. Bir çok kez gündeme gelen ünlü isim, daha önce yayınladığı bir video ile ilgili başının dertte olduğunu yine yazmıştık. Bu defa Batur’a açıklan dava yüzünden ceza geldiği görülüyor.

ENES BATUR NEDEN VİDEO YÜKLEYEMİYOR?
Yaşanan bu olay sonrasında hızla yükselen Enes Batur Youtube kanalı sekteye uğrayacak gibi görünüyor. Ünlü isim sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı açıklamaya göre video yükleyemediğini açıkladı. Youtube tarafından verilen bu cezanın haksız olduğu ve geçtiğimiz dönemlerde de benzer durumların yaşandığını açıkladı.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.