youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Emanet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu – Kanal7

Emanet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu – Kanal7

  6 Mart 2020

  4.581 Okunma

Abone Ol 

Kanal 7 ekranlarında çok yakında yeni bir günlük dizi olan Emanet isimli yapım geliyor. Oyuncu kadrosu ve diğer detayları belli oldu

Kanal 7 ekranlarında çok yakında yeni bir dizi başlıyor. Emanet isimli dizinin oyuncu kadrosunda kimlerin olacağı ve konusunun nasıl olacağı konusunda detaylar merak ediliyor. Hafta içi yayınladığı dizilerle adından söz ettiren Kanal 7, yine çok farklı bir yapımı izleyici ile buluşturmak istiyor.

Hint dizilerinin ardından yeni bir Türk dizisinin yapımına başlayan kanalın, yeni dizisi Emanet’ten ilk fragman geldi. Emanet dizisinin fragmanında çıkan çocuk oyuncu da merak edilen konular arasında yer alıyor.


Konusu
Dramatik konuları ve aşk dolu, kıskançlık ve entrika konuları dizide işlenecek. Bir çok izleyici Yemin dizisinin benzeri olabileceği konusunda fikirler öne sürüyor. Hep birlikte dizinin konusunu ilerleyen günlerde göreceğiz.

EMANET OYUNCU KADROSU

 1. Halil İbrahim Ceylan
 2. Sıla Türkoğlu
 3. Berat Rüzgar Özkan
 4. Gülderen Güler
 5. Melih Özkaya
 6. Gülay Özdem
 7. Tolga Pancaroğlu
 8. Volkan Yıldırım
 9. Derya Oğuz Ertün
 10. Osman Aydın
 11. Özge Agyar
 12. Adnan Mehmet Ali Aslan
 13. Hilal Yıldız
 14. Gözde Gürkan
 15. Binnaz Ekren
 16. Zeynep Naz Eyüboğlu

ÖZGE YAĞIZ YEMİN DİZİSİNDEN AYRILIP EMANET’TE Mİ OYNAYACAK?

Kanal 7’nin bir diğer dizisi olan Yemin’de Reyhan rolü ile izlediğimiz Özge Yağız’ın Emanet dizisinde rol alabileceğini konuşuluyor. Ancak henüz kesin bir durumun olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü oyuncuya sadece teklifte bulunuldu. Son günlerde ise Yemin dizisinde Reyhan’ın başının belada olması herkesi tedirgin etmişe benziyor. İlerleyen günlerde bu konuda daha detaylı bilgiler geldikçe aktarmaya devam edeceğiz.

Emanet Tanıtım Fragmanı

EMANET DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?
Yeni dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmaktadır. Set adresleri ve diğer detaylar henüz dizinin yeni olmasından dolayı tarafımıza ulaşmamıştır. Bilgi akışı geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.