youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Eczacı İsmail Durmuş neden öldü?

Eczacı İsmail Durmuş neden öldü?

  12 Nisan 2020

  876 Okunma

Abone Ol 

İsmail Durmuş neden öldü? Kaç yaşındaydı

Ülkemizde devam eden koronavirüs salgını nedeniyle 38 yaşındaki Eczacı İsmail Durmuş hayatını kaybetti. Twitter’da bugünün en çok konuşulan üzücü olayı olan bu ölüm ile ilgili İsmail Durmuş’un neden öldüğü merak ediliyor.

Yetkililer tarafından ülkemizde önlemler alınmaya devam ettiği şu günlerde üzücü haberler almaya devam ediyoruz. Galatasaray’ın fanatik taraftarlarından birisi olan ve Eczacı olan İsmail Durmuş koronavirüs (Covid-19) sebebiyle hayatını kaybetti. İstanbul Sancaktepe’de eczacılık ile uğraşan Durmuş’un hayatını kaybetmesi sosyal medyada Türkiye gündeminde yer aladı.

Türk Eczacıları Birliği, İsmail Durmuş ile ilgili başsağlığı mesajı yayınladı. Hayatını kaybeden Durmuş’a Allah’tan Rahmet kalanlara başsağlığı diliyoruz.

İsmail Durmuş’un hayatını kaybetmeden önceki sosyal medya paylaşımı ise şöyle:

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.