youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ın hastalığı nedir? Neden öldü

Ebru Şallı’nın oğlu Pars’ın hastalığı nedir? Neden öldü

  17 Nisan 2020

  710 Okunma

Abone Ol 

Ebru Şallı'nın oğlu Pars neden öldü?

Ebru şallı’nın 8 Yaşındaki oğlu Pars hayatını kaybetti.
Güzel sunucu Ebru şallı ve Harun Tan’ın 8 yaşındaki oğlu Pars dün gece tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu.
Peki ama küçük Pars’ın ölüm hastalığı neydi?

Geçtiğimiz yıldan beri lenfome tedavisi gören küçük çocuk öğle saatleri arasında Kilyos mezarlığına defnedildi.
Bir çok insanı üzen ve ve birçok ünlünün taziye mesajı gönderdiği ölüm sonrası koronavirus nedeniyle cenaze törenine kimse alınmadı basın mensuplarının da girmesinin yasak olduğu törende ebru şallı gözyaşları içinde küçük oğlunu kaybetti. Gündeme düşen anne ve çocuğun videosunda küçük Pars’ın annesine sen benim aşkımsın demesi tüm sevenlerinin yüreğini dağladı. İşte Ebru şallı ve Harun Tan’a gelen taziye mesajları.

Işın Karaca
Küçük melek, Allah gani gani rahmet eylesin, annecigine babacığına sabırlar versin…O kadar üzüldüm ki…Konu çocuklarımız olunca kelimelerim hep eksik…Cennet bahçelerin meleği Pars, Huzurla uyu…

Deniz Seki
Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Allah’ım sana güç kuvvet versin. Haberi duyduğum andan itibaren yıkıldım. Başınız sağ olsun. Küçücük Pars şimdi melek oldu. Çok çok üzgünüm…

Sinan akçıl
Ne diyeceğimi bilemiyorum…Yerimden sarsıldım…Melek gibi bir çocuk kaybettik… Nefesinde bile masumiyet kokusu vardı… PARS(Pançiko)….Çok ama çok üzgünüm… Ebru’nun,Harun Tan’ın, Beren’in ve tüm onu tanımış olanların başı sağ olsun… Başka bir şey diyemiyorum.

Seda Sayan
Çok üzgünüm çok ne diyeceğimi bilemiyorum. Pars nurlar içinde uyu… Allah’ım sana sabır, metanet versin…

Yeşim salkım
Çok üzgünüm hiç bir anne ve babaya Rabbim bu acıyı yaşatmasın. Sevgili Ebru Allah size sabır versin başın sağ olsun…

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.