youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

EBA TV internetten izlenebilir mi? Nasıl izlenir

EBA TV internetten izlenebilir mi? Nasıl izlenir

  20 Mart 2020

  5.592 Okunma

Abone Ol 

EBA TV internetten izleme nasıl olacak?

Uzaktan eğitimin yayınlanacağı EBA TV’nin internet üzerinden nasıl izlenebileceği merak edilen konular arasında yer alıyor. İnternetten izlemek isteyen bir çok kişi olduğu için Milli Eğitim Bakanlığı daha önce online internet üzerinden TV’nin yayın yapacağını açıklamıştı. Pazartesi günü başlayacak olan eğitimler için öncelikli olarak TV’den başlayacağını belirtmek isteriz. Bir süre sonra online yayınlarda başlamış olacak.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle bir çok ülkede önlemler en üst düzeye çıkarıldı. Ülkemizde de bir çok organizasyonun yanı sıra okullar tatil edilmişti. Okulların tatil edilmesi sonrasında 1 haftalık uzaktan eğitim verileceği açıklanmıştı.

EBA TV İNTERNETTEN İZLEME HANGİ ADRESTEN OLACAK?

İnternet yayınları kısa süre içerisinde https://www.eba.gov.tr/video?&search=canl%C4%B1%20yay%C4%B1n adresten yayında olacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan yeni açıklamalar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Kanallar:

TRT EBA TV İlkokul
TRT EBA TV Ortaokul
TRT EBA TV Lise

Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İnsan Olun 20 Mart 2020 17:44:37

  Yani her şeyden hit peşindesiniz.
  eba da canlı yayın araması yaptıran link size ne katacak ? yalan söylemeye utanmıyor musunuz?

  • avatar
     admin 20 Mart 2020 19:34:55

   Canli yayını kendimiz yaptığımız ile ilgili bilgi gösterin lütfen ? Eba linkini belirttik oradan canlı verilecek hafta içi

 2. avatar
    Emir 21 Mart 2020 17:14:47

  İlk günde olacak mı ?

 3. avatar
    ferhat doğan 22 Mart 2020 21:58:48
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  bilgisayar üzerinden izlenebilrmi ?

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.