youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Doya Doya Moda Ferdanur elendi mi? Neden diskalifiye oldu

Doya Doya Moda Ferdanur elendi mi? Neden diskalifiye oldu

  10 Mart 2020

  5.149 Okunma

Abone Ol 

Doya Doya Moda Ferdanur neden diskalifiye ediliyor?

TV8 ekranlarında ilgiyle izlenen programlardan birisi olan Doya Doya Moda programında Ferdanur’un neden elendiği ve diskalifiye edildiği merak ediliyor. Hafta içi gündüz kuşağı ile adından söz ettiren programda ilk bölümden bu yana izlediğimiz Ferdanur’un elenme sebebi açıklandı.

DOYA DOYA MODA FERDANUR NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ?
TV8’in uzun süredir izlenen programında Ferdanur’un yarışmada koyulan kuralları uymaması sebebiyle elendiği ve yarışmadan diskalifiye edildiği açıklandı. Bu haberi veren isim ise Kemal Doğulu oluyor. Yarışmanın başından bu yana izleyicilerin beğeni ile karşıladığı bu isimin kurallara uymaması sebebiyle diskalifiye edildi.

DOYA DOYA MODA FERDANUR BAŞARAN KİMDİR?

Kendisi şuan 23 yaşındadır. 94 kiloda olan yarışmacı, büyük beden modellik yapmaktadır. Şuan yarışmacının elenme sebebi izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular içerisinde yer almaktadır.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.