youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlayacak?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ne zaman başlayacak?

  3 Aralık 2019

  781 Okunma

Abone Ol 

Doğduğun Ev Kaderindir hangi gün ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde isim değişikliği ile Doğduğun Ev Kaderindir dizisini duyuran OG Medya, hazırlıklara son hız devam ederken izleyiciler dizinin ne zaman ve hangi gün başlayacağını merak etmeye başladı.

Başrollerini İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir, Fatih Koyunoğlu ve Ayça Erturan’ın yer aldığı dizinin çekimlerine başlandı. Yapılan hazırlıklar sonrasında ilk bölüm için çalışmalar devam ediyor. Dizi 2020 yılının Ocak ayında TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Diğer taraftan dizi başlamadan flaş bir gelişme yaşandı. Kadroda yer alacağı düşünülen Kaan Taşaner’in diziden ayrıldığı belirtildi.

İlerleyen günlerde dizi hakkında daha detaylı bilgiler geldikçe sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.