youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Diziler Coronavirüs nedeniyle ara mı verecek? Ertelenecek mi

Diziler Coronavirüs nedeniyle ara mı verecek? Ertelenecek mi

  15 Mart 2020

  1.728 Okunma

Abone Ol 

Dizilerin koronavirüs sebebiyle çekimlere ara vermesi düşünülüyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkelerin önlem almaya devam ettiği Coronavirüs sebebiyle dizi setlerinde çekimlere ara mı verilecek diye merak edilmektedir. Sinema ve TV sendikasından bu konuda Pazartesi bir açıklama yapılacağı belirtildi.

Bildiğimiz üzere 100 ile 200 kişinin arasında çalışan kişinin olduğu ve sürekli olarak sirkülasyon içerisinde olmasından dolayı ilerleyen süreçte telafisi mümkün olmayan olayların yaşanmaması adına bir karar verileceği açıklandı. Dizi setlerinde gereken önlemler alınıyor ancak sendika tarafından yarın yapılacak olan toplantı sonrasında bir karar verilecek.

DİZİLER ARA MI VERİYOR? ERTELENİYOR MU?

Bu durumda bir çok dizinin bir süre ara vermesi düşünülüyor. Ancak stokta çekilmiş bölümleri olan dizilerin ise TV’de yayınlanmaya devam edeceğini düşünüyoruz.  Pazartesi yapılacak açıklamaları sizlere duyuracağız…

İşte Ara Veren Diziler
Ramo
Hizmetçiler
Jet Sosyete
Savaşçı
Bir Annenin Günahı
Güldür Güldür Show

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.