youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çukur’da Cengiz Erdenet, Musa Uzunlar mı olacak?

Çukur’da Cengiz Erdenet, Musa Uzunlar mı olacak?

  7 Mart 2020

  1.326 Okunma

Abone Ol 

Çukur dizisinde Cengiz Erdenet'in kim olacağı merak edilirken bu isim Musa Uzunlar mı?

Show TV ekranlarında her Pazartesi yayında olan ve bu hafta yine yeni bölüm ile izleyici karşısında olacak olan Çukur dizisinde Çağatay’ın babası Cengiz Erdenet’i kimin canlandıracağı merak ediliyordu. Sosyal medyada bir çok isim geçiyor ancak bu kişi Musa Uzunlar olma durumu yüksek gibi görünüyor.

Bildiğimiz üzere bu sezonun ortalarında diziye yeni bir karakter dahil olmuş ismi de Çağatay’dı. Bu isim adeta Koçovalılar’ın başına bela olmuştu. Bardağı son taşıran olay da Damla’nın bebeğinin düşmesine sebep olmuştu. Cumali bu olay sonrasında Damla’yı kucağına alarak oradan uzaklaşmış ve intikam yemini etmişti.

ÇAĞATAY ÖLECEK Mİ?
Cumali’nin Çağatay’ı öldüreceği konuşulmaya başlandı. Bebeğinin ölmesine sebep olan adamı öldürmek için harekete geçen Cumali, büyük bir ihtimal ile Çağatay’ı öldürecek gibi görünüyor. İşte bu yüzden Cengiz Erdenet’in sahneye çıkması bekleniyor. Uzun süredir merak edilen bu karakteri usta oyuncu Musa Uzunlar’ın canlandıracağı düşünülüyor.

İlerleyen süreçte bu konu hakkında yeni gelişmeler yaşanırsa sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Daniel 23 Mart 2020 14:34:32

    Musa uzunlar gelin

Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.