youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çukur’da Çağatay’ın babası Cengiz Erdenet kim olacak?

Çukur’da Çağatay’ın babası Cengiz Erdenet kim olacak?

  19 Şubat 2020

  3.233 Okunma

Abone Ol 

Çukur'da Çağatay'ın babası Cengiz Erdenet kimdir?

Show TV ekranlarında her Pazartesi yayında olan ve Ay Yapım imzalı olan Çukur dizisinde bu sezon dahil olan Çağatay Erdenet karakterinin sürekli olarak konuştuğu babası Cengiz Erdenet’in kim olduğu merak ediliyor. İzleyiciler bu ismi kimin canlandıracağı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Çukur’un ve Koçovalılar’ın başına bela olan Çağatay, son bölümde yaptıkları ile adeta herkesi çileden çıkarmıştı. Özellikle Çukur’a soktuğu uyuşturucudan dolayı Yamaç’ı adeta çıldırttı. Bu durum sonrasında çok hareketli bölümler bizleri bekliyor olacak. Çukur’u bu durumundan kurtarmak için başta Yamaç olmak üzere herkes harekete geçecek. Tekrar o özlediğimiz zamanlar geri dönüyor olacak.

*Cengiz Erdenet’in kim olduğu hakkında bir çok isim dönüyor. Kahveye yeni gelen gizemli bir adam vardı çay ocağında duran! bu ismin olabileceği ihtimaller arasında geçiyor. Çünkü adama baktığımızda böyle sanki bir şey saklıyor ve bilerek oraya gelmiş gibi bir durumu görünüyor.

Bu hafta veya gelecek bölümde yeni karakterimiz ortaya çıkacağı kesinleşti. Gelen bilgilere göre bu isim için Musa Uzunlar, Ali Sürmeli, Haluk Bilginer ve Çetin Tekindor gibi ünlü isimlerle görüşme yapıldığı belirtiliyor. Konu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.