youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çukur Yücel öldü mü? Tansu Biçer diziden ayrıldı mı

Çukur Yücel öldü mü? Tansu Biçer diziden ayrıldı mı

  4 Şubat 2020

  1.822 Okunma

Abone Ol 

Çukur'da Yücel'in sonu...

Ekranların fenomen dizisi Çukur’un yeni bölümü 3 Şubat pazartesi akşamı Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Herkesin heyecanla beklediği yeni bölümde Vartolu ile Yamaç’ın karşılaşmasına neler olacağı merak ediliyordu. Senarist yine izleyicileri ters köşe yaparak kardeşlik olayına vurgu yaptı.

Vartolu’nun Yamaç’ı öldüreceğini düşünenler bu konuda yanılmış oldu. Hatta Salih onu yeniden hayata döndüren isim oldu. Anlaşma sağlanınca asıl düşmanları olan Yücel’i kimin öldüreceğini düşündüler. Ve Yamaç kendisinin öldüreceğini söyleyince Yücel’in kaldığı eve gitti.

YÜCEL – TANSU BİÇER ÇUKUR DİZİSİNDEN GERÇEKTEN AYRILDI MI?
Bildiğimiz üzere daha önce hastanede yatan ve tamamen bitkisel hayatta olan Yücel yeniden hayata dönmüştü. Yamaç bu bölümde silah ile onu öldürürken daha sonra emin olmak için mezar kazıp gömdü. Bu olay üzerine bir çok izleyici halen ölmediğini düşünüyor. Ancak Tansu Biçer’in rolü bitmiş ve Yücel sonunda ölmüştür.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.