youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çukur dizisinde Damla öldü mü?

Çukur dizisinde Damla öldü mü?

  2 Mart 2020

  2.518 Okunma

Abone Ol 

Show TV’de yeni bölümü ile yayında olan Çukur dizisinin 3.sezonu yine bomba gibi bölümlerle devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde çocuğunu kaybeden Damla ölecek mi? diziden ayrılıyor mu diye merak ediliyor. HARE SÜREL ÇUKUR’DAN AYRILACAK MI? DAMLA ÖLDÜ MÜ Hapiste yaşadığı hastalık nedeniyle çocuğunu kaybeden Damla, Cumali’nin Çağatay ile görüşmeye geldiği sırada kanlı çarşafı onun önüne atar. Bu durum sonrasında yere düşen Damla’ya ne olduğu merak ediliyor. Cumali ise onu kucaklayarak götürmüştü. Bu olay sonrasında Çağatay ile Cumali arasında büyük çatışma yaşanacağa benziyor. Damla’nın Bebeği öldü mü Damla dizide devam etme ihtimali yüksek ancak Cumali ile Damla’nın bebeği düşmüştür

Show TV’de yeni bölümü ile yayında olan Çukur dizisinin 3.sezonu yine bomba gibi bölümlerle devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde çocuğunu kaybeden Damla ölecek mi? diziden ayrılıyor mu diye merak ediliyor.

HARE SÜREL ÇUKUR’DAN AYRILACAK MI? DAMLA ÖLDÜ MÜ

Hapiste yaşadığı hastalık nedeniyle çocuğunu kaybeden Damla, Cumali’nin Çağatay ile görüşmeye geldiği sırada kanlı çarşafı onun önüne atar. Bu durum sonrasında yere düşen Damla’ya ne olduğu merak ediliyor. Cumali ise onu kucaklayarak götürmüştü. Bu olay sonrasında Çağatay ile Cumali arasında büyük çatışma yaşanacağa benziyor.

Damla’nın Bebeği öldü mü

Damla dizide devam etme ihtimali yüksek ancak Cumali ile Damla’nın bebeği düşmüştür

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.