youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çukur dizisinde Celasun’un parmağında yazan RABS kelimesinin anlamı

Çukur dizisinde Celasun’un parmağında yazan RABS kelimesinin anlamı

  19 Kasım 2019

  7.755 Okunma

Abone Ol 

Çukur Celasun parmaklarında yazan ne anlama geliyor.

Show TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan Çukur’un bu hafta 9.bölümü ekrana geldi. 3 sezon ile izleyici karşısında olan yapımın son bölümünde ilginç olaylar yaşandı.

Dizinin sevilen karakterlerlerinden birisi olan Celasun’un parmağında yazanlar büyük dikkat çekti. Her bir parmağında bir harf olan ve birleştirildiği RABS kelimesi ortaya çıkıyor. İzleyicilerin dikkatinden kaçmayan bu kelime veya harfler ne anlama geliyor?

İlk aldığımız bilgilere göre kardeşlerinin ve Akşın’ın baş harflerini parmaklarına yazdırmıştır. İlerleyen günlerde daha detaylı bilgiler geldiğinde detaylar aktarılmaya devam edilecektir.

  Etiket:
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.