youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Coronovirüs nedeniyle AVM’lerin açılış ve kapanış saati değişti

Coronovirüs nedeniyle AVM’lerin açılış ve kapanış saati değişti

  14 Mart 2020

  387 Okunma

Abone Ol 

AVM'lerin açılış ve kapanış saati kaç oldu?

Türkiye’de coronavirüs önlemleri alınmaya devam ederken en büyük risk grubunda olan AVM’lerde de sıkı önlemler alınmaya devam ediyor. AVM’lerin kaça kadar açık ve ne zaman kapanacağına yönelik yeni açıklama geldi. Vatandaşların en çok vakit geçirdiği toplu alanlardan birisi olan AVM’lere korona virüsü önlemi getirildi.

Bu durumda alışveriş merkezlerinin saat 12.00’de açılacağı ve 20.00’de kapanacağı açıklandı. Çocuk oyun alanları da bu sebepten dolayı kapatılarak dezenfekte edilecek. Alışveriş Merkezi ve Yatırımcıları Derneği alınan bu tedbirlerle birlikte bundan böyle yeni saatler dışında açık kalmayacak.

AVM’LER NEDEN GEÇ AÇILIYOR VE ERKEN KAPANIYOR
Alışveriş tutkunları veya buralarda vakit geçirmeyi seven vatandaşlar, AVM’lerin neden geç açıldığını veya neden erken kapandığını merak edebilir. Virüs sebebiyle önlemler neticesinde saatlerde değişiklik yapıldı.ilgili bilgilendirmeye özen gösteriyoruz” demişti.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.