youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Corona Virüsü N95 maske fiyatları ne kadar?

Corona Virüsü N95 maske fiyatları ne kadar?

  26 Şubat 2020

  1.380 Okunma

Abone Ol 

Corona Virüsü N95 maske fiyatları

Çin’den tüm dünya geneline yayılan Korona Virüsü ile ilgili bir yandan korunma çalışmaları devam ederken bir yandan da ilaç konusunda denemeler gerçekleştiriliyor. Bu konu ile ilgili virüs haritasında olay korkunç boyutlara ulaşmak üzere olduğu görülüyor. Türkiye’de de bu durumu fırsat bilen kişiler en çok rağbet gören şeylerden birisi olan N95 Coronavirüs maskesinin fiyatlarını  yüzde yüz elli arttırmış görünüyor.

Son gelen bilgilere göre, 81 binden fazla kişinin hastalığa yakalandığı harita üzerinde görülüyor. Ölenlerin ise 2 bin 760 olduğu belirtildi. 42 ülkeye yayılan Corona özellikle son zamanlarda İtalya’da 11 kişinin ölmesine neden oldu. Bir çok ülke sınır kapılarını kapatırken önlemler alınmaya devam ediliyor.

Corona Virüsüne karşı kullanılması gereken maskenin aşağıdaki olduğunu belirtmek isteriz.

Ancak bu maskelerinde fiyatlarına baktığımızda 25 ile 500 lira arasında değişiklik gösteriyor. Hatta şaşırtan bir olay da bazı maske satıcıları fiyatları 2 bin TL’ye kadar çıkarttı. Sosyal medyada bu duruma tepki gösterilirken acilen önlem alınması gerektiği konusunda uyarı yapılıyor.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.