youtube mp3 indir film seyret komedi filmi izle email kaydolma

Çernobil yangını Türkiye’yi etkiler mi

Çernobil yangını Türkiye’yi etkiler mi

  14 Nisan 2020

  476 Okunma

Abone Ol 

Çernobil yangını Türkiye'ye yakın mı? patlarsa ne oldu

Dünya genelinde yaşanılan koronavirüs salgını nedeniyle binlerce kişinin hayatını kaybettiği şu günlerde birde üzerine Ukrayna’nın Çernobil Bölgesi’nde yaşanılan yangın geldi. 10 gündür çaba sarf edilen yangın Türkiye’yi etkiler mi? Çernobil patlarsa ne olur?

Günlerdir söndürülemeyen ve Çernobil Nükleer Santrali yakınlarında olan yangın herkesi düşündürmeye başladı. Herkes bu durumun Türkiye’yi etkileyip etkilenmeyeceğini merak ediyordu. Konu ile ilgili Ankara Üniversitesi Nükleer Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Niyazi Meriç tarafından yapılan açıklamaya göre, ülkemiz için herhangi bir tehlike olmadığını belirtti. Diğer taraftan etrafta ağaçların üzerlerinde nükleer kalıntıların bulunduğu ve bulutlar aracılığı ile yer değiştirme durumunun olabileceği belirtildi.

Yorum Alanı
Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.